Hledat zájezd

Firma CK TOUR SPORT s.r.o. v podobě právnické osoby vznikla počátkem roku 2000. Před tímto datem jsme provozovali cestovní kancelář jako fyzické osoby. Naše zkušenosti v oblasti cestovního ruchu dosáhly tedy již plnoletosti.

Od samého počátku jsme se věnovali poznávacím zájezdům a sportovním akcím nejen pro školy.  Naše nabídka se postupně rozšířila o zájezdy na velké sportovní akce (Olympijské hry, Wimbledon, French Open, MUTUA Madrid Open, anglickou Premier League, závody F1, … atd.), které připravujeme našim klientům dle jejich individuálních požadavků.

V posledních letech se nám daří neustále zvyšovat počet základních a středních škol, pro které organizujeme vzdělávací exkurze s výukou či bez do Velké Británie.  Pro firmy a kolektivy zpracováváme teambuildingové akce, konference, sportovní soustředění, poznávací i pobytové zájezdy „na míru“.

Klientům, kteří u nás hledají pobytové letecké nebo autobusové zájezdy k moři či lyžařské pobyty v Alpách, nabízíme zájezdy našich smluvních partnerů, které si pečlivě vybíráme. U každého – skupiny i jednotlivce – klademe velký důraz na osobní přístup. Věříme, že i Vám dokážeme splnit Vaše cestovatelské představy a sny.

K úhradě Vaší dovolené můžete použít tyto poukázky:

FLEXI PASS
(Sodexo)

DÁRKOVÝ PASS
(Sodexo)

HOLIDAY PASS
(Sodexo)

FOKUS PASS
(Sodexo)

UNIŠEK+
(Chèque Déjeuner)

ŠEK DOVOLENÁ
(Chèque Déjeuner)

Poukázkami lze hradit 50 % z ceny zájezdu (max. 10 000 Kč/dosp. osobu, u zájezdů Last Minute max. 5 000 Kč/dosp. osobu). Poukázky nelze směnit za hotovost, a to ani v případě storna zájezdu. V takovém případě bude částka uhrazená poukázkami po odečtení případných stornopoplatků převedena na jiný zájezd na základě volby klienta. Nebude-li uživatel poukázky souhlasit s převedením na jiný zájezd, propadá tato částka ve prospěch CK TOUR SPORT s.r.o.

Koncesní listina

Pojištění proti úpadku

© CK Toursport 2016-2019 | Tvorba webu: Devenio