Hledat zájezd

Chodsko a západočeské lázně

Relaxujte a odpočívejte, ale také poznávejte...

Cena:

cca 6 600 Kč/os.

Délka pobytu:

4 dny

Destinace:

Česká Republika

TERMÍNY ZÁJEZDU

  • jaro – podzim 2018 dle domluvy

1. den:

odjezd v ranních hodinách z Hrušovan nad Jevišovkou. Cestou se zastavíme na prohlídku Koněpruských jeskyní. Odpoledne příjezd na ubytování do 4* hotelu u Plzně. Čas do večeře si budete moci zkrátit využitím hotelových aktivit (wellness centrum, bowling, kola, koně, tenisové kurty, golf, šipky, kulečník…) nebo procházkou po krásném okolí. Večeře. Nocleh.

2. den:

po snídani odjezd do Horšovského Týna, jehož dominantou je původně gotický hrad, v 16. století přestavěný na zámek (možnost prohlídky). Projdeme se historickým centrem, které je vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Poté odjezd do Klenčí pod Čerchovem – jedné z jedenácti původních chodských obcí, rodné místo J. Š. Baara. Odtud přejedeme do rodiště nejznámějšího z Chodů, Jana Sladkého Koziny – Újezdu u Domažlic – vesnice vyhledávaná pro své zajímavé stavby lidové architektury, z nichž nejznámější je Kozinův statek s pamětní síní a muzeem chodských tradic (možnost prohlídky). Poslední zastávkou bude hlavní centrum Chodska – Domažlice. Procházka městskou památkovou rezervací přes náměstí s šikmou věží gotického kostela. K večeru návrat na hotel. Večeře. Nocleh.

3. den:

po snídani odjezd do přírodní rezervace SOOS s unikátní krajinou rašelinišť a slatinišť s vývěry minerálních pramenů a oxidu uhličitého (cca 2 km okruh po lávkách a můstcích, z nichž lze obdivovat místní flóru i pro naši zemi málo obvyklou aktivní zemskou činnost). Odtud pojedeme do Františkových Lázní. Ve volném čase se budeme moci projít parky s kolonádami jednotlivých pramenů či posedět v pěkných restauracích a kavárnách.  Cestou zpátky do hotelu se ještě krátce zastavíme v Chebu nebo Mariánských Lázních. Večeře, nocleh.

4. den:

po snídani odjezd do Plzně na exkurzi Plzeňského pivovaru a podzemí. Poté se budeme pomalu vracet zpět na Moravu. Návrat v odpoledních/večerních hodinách.

Poznámka:
Program může být upraven na základě přání zákazníka. Konečná cena se bude odvíjet od požadované kategorie ubytování, stravy, odjezdového místa apod.

CENA ZAHRNUJE

  • autobusovou dopravu
  • 3x ubytování ve 4* hotelu
  • 3x snídaně, 3x večeře formou bufetu
  • služby průvodkyně
  • návštěva Antických lázní v rámci hotelu (1x 2 hodiny)
  • návštěva Plzeňského historického podzemí a pivovaru s ochutnávkou

CENA NEZAHRNUJE

PŘÍPLATKY

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU


MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Maďarsko – Sárvár

Chodsko a západočeské lázně

Pouť do Říma s návštěvou Benátek

© CK Toursport 2016-2019 | Tvorba webu: Devenio

Vážení klienti,

Jsme velmi rádi, že jste navštívili naše webové stránky. Bohužel v současné době pracujeme na jejich aktualizaci.

Můžete nás kdykoliv kontaktovat telefonicky na čísle 603 165 633 nebo e-mailu: info@toursport.cz.

Nebo se s námi osobně potkat v kanceláři na Josefské 21, Brno.

Máme otevřeno:
PO, ST: 10,00 – 17,00 hodin
PÁ: 10,00 – 14,00 hodin

Děkujeme za pochopení.