Hledat zájezd

Holandsko

Objevte zemi větrných mlýnů a tulipánů!

Cena:

cca 7 900 Kč/os.

Délka pobytu:

5 dnů

Destinace:

Holandsko

CÍLOVÉ DESTINACE

TERMÍNY ZÁJEZDU

  • dle domluvy

1. den:

Odjezd v ranních hodinách. Přejezd Německem se zastávkou v Norimberku – prohlídka centra města s císařským hradem, náměstím Hauptmarkt s Krásnou kašnou a kostelem Panny Marie. Odpoledne budeme pokračovat do Holandska. Příjezd na ubytování, nocleh.

2. den:

Po snídani se vydáme do Keukenhofu – největšího květinového parku v zemi. Dále se přesuneme do Delftu, kde si prohlédneme střed města a navštívíme keramičku, kde se vyrábí tradiční delftská fajáns. Odtud pojedeme do přímořských lázní Scheveningen, projdeme se po pobřežní promenádě s obchůdky, kavárnami a bary. Poslední zastávkou bude sídelní město královny a parlamentu Den Haag – prohlídka centra města s vládními budovami Binnenhof. Návrat na ubytování, nocleh.

3. den:

Po snídani pojedeme do Alkmaaru s tradičním trhem sýrů. Dále návštěva Volendamu – typické rybářské městečko. Den zakončíme ve skanzenu Zaanse Schans v Zaandamu – větrné mlýny, výroba dřeváků a sýrů, staré dřevěné domy ze 17. stol…. Návrat na ubytování, nocleh.

4. den:

Po snídani odjezd do Amsterdamu – pěší prohlídka města, možnost projížďky lodí po grachtech, návštěva květinového trhu nebo některého z muzeí (např. muzeum Van Gogha, Madame Tussaud atd.). Večer odjezd z Holandska přes Německo zpět do ČR.

5. den:

Příjezd v dopoledních hodinách.

 

Poznámka:
Program může být upraven za základě přání zákazníka. Konečná cena se bude odvíjet od požadované kategorie ubytování, stravy, odjezdového místa v ČR apod.

CENA ZAHRNUJE

  • Doprava autobusem
  • 3x ubytování v hotelu s vlastním soc. zařízením
  • 3x snídaně
  • Služby průvodce
  • Komplexní pojištění do zahraničí

CENA NEZAHRNUJE

PŘÍPLATKY

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU


MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Maďarsko – Sárvár

Chodsko a západočeské lázně

Pouť do Říma s návštěvou Benátek

© CK Toursport 2016-2019 | Tvorba webu: Devenio