Hledat zájezd

Španělsko - Mar Menor

2 moře na dosah

Cena:

17 490 Kč/os.

Délka pobytu:

8 dní

Destinace:

Španělsko

TERMÍNY ZÁJEZDU

  • 18.6. – 25.6. 2018
  • 3.9. – 10.9. 2018
Klidná, teplá (teplota vody je až o 5 °C vyšší než teplota Středozemního moře) a velmi slaná laguna je od Středozemního moře oddělena úzkým pruhem pevniny, který se nazývá “La Manga”. Na tomto unikátním místě je tedy možné se vykoupat v příjemně teplé vodě a poté si svlažit tělo ve Středozemním moři. Vzhledem k mělkosti moře je zde poměrně stálá teplota, která umožňuje koupání i v nejchladnějších měsících roku a navíc je toto moře vhodné i pro neplavce, jelikož je povětšinou mělké (v nejhlubším místě je to cca 7 m). Příznivé klima působí na dýchací cesty a napomáhá léčit kožní onemocnění, bolavé klouby, revma, atd. Klimatické podmínky, slanost moře a léčivé bahno jsou nejčastějšími důvody, proč je tato oblast velmi oblíbenou a vyhledávanou zvláště seniory. 

Hotelový komplex LAS GAVIOTAS / LOS DELFINOS ***

Poloha:

Komplex dvou hotelů nacházející se přímo v oblasti La Mangy. Vzdálenost hotelů od pláže Mar Menoru a pláže Středozemního moře je 50 – 200 metrů. V okolí hotelů se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Centrum městečka La Manga je vzdáleno pouhý kilometr. V blízkosti se nachází také jedno z nejstarších španělských měst – Cartagena a hlavní město regionu – Murcia. Oba hotely se nachází vedle sebe a patří pod jeden hotelový řetězec Hotelania. Transfer z letiště San Javier – cca 30 min.

Vybavení:

V obou hotelích se nachází 24h recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, sluneční terasa, lehátka u bazénu zdarma, Wi-Fi připojení (za poplatek), konferenční sál, výtah, trezor, úschovna zavazadel. Hotely nenabízejí možnost půjčení ručníků na pláž. Klienti mohou využívat společné prostory, vč. bazénů a sluneční terasy obou hotelů. Pokoje:Pokoje mají vlastní sociální zařízení, terasu nebo balkon, vysoušeč vlasů, satelitní TV, miniledničku, trezor (za poplatek), klimatizaci a telefon.

Stravování:

PLNÁ PENZE formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína k obědu a večeři. Možnost dokoupení All inclusive na místě za 12 €/os./den (nutno koupit na celý pobyt, objednává se a hradí na recepci hotelu)

Pláž:

Komplex se nachází 50-100 m od pláže Mar Menor a 100-200 m od krásné dlouhé písčité pláže Středozemního moře s jemným pískem. Plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) k zapůjčení u delegátky zdarma (oproti vratné kauci) – pozor – omezené množství!

UPOZORNĚNÍ: Název hotelu, ve kterém budete v rámci komplexu ubytováni, bude upřesněn cca 7 dní před odletem spolu s pokyny na cestu.

VÝLETY  (k zakoupení předem v CK nebo na místě u delegátky)

CARTAGENA – polodenní – 1040 Kč / 37 €

CESTA KOLEM 5 OSTROVŮ MAR MENOR – polodenní – 700 Kč / 25 €

MURCIA – polodenní – 1040 Kč / 37 €

BAHENNÍ LÁZNĚ SAN PEDRO DEL PINATAR – 560 Kč / 20 €

výhodný balíček 3 výletů do bahenních lázní – 1 400 Kč / 50 € +  sleva 10% na výlet Cartagena nebo Murcia

MONTE DE LAS CENIZAS – pěší turistika – 620 Kč / 22 €

 

hotel-las-gaviotas hotel-los-delfines

 

 

 

 

 

 

 

CENA ZAHRNUJE

  • letecká doprava Praha-Murcia San Javier-Praha vč. tax
  • 7x ubytování v hotelu s plnou penzí vč. nápojů (voda, víno)
  • transfer letiště-hotel-letiště
  • 1x autobusový výlet
  • 2x pěší výlet
  • služby delegáta

CENA NEZAHRNUJE

PŘÍPLATKY

  • kompletní zdravotní pojištění vč. storna – 490 Kč

SLEVY

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU


MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Maďarsko – Sárvár

Chodsko a západočeské lázně

Pouť do Říma s návštěvou Benátek

© CK Toursport 2016-2019 | Tvorba webu: Devenio